Також дивіться новини на facebook.com

ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Держава надає кошти на бізнес-ідеї та амбіції винахідників

     Держава надає нові можливості для розвитку інноваційної діяльності підприємств різної форми власності, а також фінансову грантову підтримку винаходів України.

     20 червня 2018 року була прийнята Постанова Кабінету Міністрів України №500 «Про реалізацію експериментального проекту з організації діяльності фонду державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків» для підтримки винахідників. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України через Державну інноваційну фінансово-кредитну установу реалізує експериментальний проект Фонду підтримки та стимулювання винахідництва, в рамках якого на конкурсній основі будуть обиратися стартапи для надання грантових коштів.

     Завданням Установи є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій для фінансування бізнесу України. Через електронний портал подачі проектів, що розміщений на офіційній сторінці установи, можна подати свою заявку на фінансування інноваційного та інвестиційного проекту. Отримана інформація про проект опрацьовується, проект сегментується та надається на розгляд міжнародним партнерам та інвесторам. Установа спільно з інвестором вкладає кошти у реалізацію конкретного проекту.

 

 
 

    Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування