Також дивіться новини на facebook.com

ДІЯЛЬНІСТЬ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

       У відповідності до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року №429 (із змінами), інформую про результати діяльності спостережної комісії райдержадміністрації у І півріччі 2018 року.  У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим, Кримінальним кодексами України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України №429 від 01.04.2004 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах».
      Розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 січня 2018 року   №12 затверджено склад  спостережної комісії райдержадміністрації в кількості 11 осіб до якої входять представники органів виконавчої влади, громадських організацій, окремі особи. Комісія здійснювала свою діяльність у відповідності до затвердженого на І півріччя 2018 року плану роботи. Впродовж І півріччя 2018 року спостережна комісія провела 8 засідань на яких розглянуто 15 питань. За результатами розгляду матеріалів щодо 29 засуджених прийняли рішення щодо можливості умовно-дострокового звільнення, 18 засудженим погодили заміну невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі, погодили переведення 2 засуджених з дільниці соціальної реабілітації ресоціалізації, 1 засудженого з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю.
      Протягом звітного періоду направлено понад 16 клопотань комісії до Сарненського районного суду щодо:
      розгляду матеріалів про умовно-дострокове звільнення засуджених;
      розгляду матеріалів на засуджених щодо невідбутої частини покарання більш м’яким покаранням у виді обмеження волі.
    Громадяни з числа звільнених осіб за допомогою з питань відновлення документів, забезпечення житлом, направлення на навчання, на лікування, в інтернатні установи протягом звітного періоду, до спостережної комісії не звертались. Поряд з цим, одна особа, звільнена з установи виконання покарань по відбуттю терміну ув’язнення, ініціювала вирішення питання про можливість працевлаштування за попереднім місцем роботи. За 6 місяців 2018 року комісією поставлено на облік 5 осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання.
      На виконання статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підготовлені та скеровані клопотання спостережної комісії райдержадміністрації посадовим особам органів місцевого самоврядування про організацію здійснення заходів соціального патронажу, громадського контролю, проведення заходів виховного характеру за місцем роботи (навчання) і проживання протягом невідбутої частини покарання з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання.
      У березні поточного року у Державній установі Міністерства юстиції України «Катеринівська виправна колонія (№46)» відбулось виїзне засідання спостережної комісії райдержадміністрації, в ході якого члени комісії ознайомились з умовами перебування засуджених, банно-прального комплексу, оглянули відділення нагляду і безпеки, місця відпочинку, несення служби молодшими інспекторами, проінспектували перелік товарів у крамниці колонії, перевірили умови приготування та харчування засуджених. Проблемні питання у діяльності спостережної комісії райдержадміністрації, які б потребували вирішення відсутні.

Голова спостережної комісії  
райдержадміністрації
  Іван Назарець          
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування