2018.05 - Творча обдарованість 2018

17 травня 2018 року в КЗ «Сарненський районний Будинок культури»відбулось свято «Творча обдарованість 2018».Теплими словами вітали переможців і призерів обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та інших інтелектуальних конкурсів голова Сарненської районної адміністрації ЯрославЯковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови Сарненської райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови Сарненської районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Світлана Коркош.
На захід були запрошені делегації шкіл району, батьки, вчителі. Свято проходило у День вишиванки, тому майже всі присутні у залі були одягнені у різноманітні варіації національної сорочки, що різнилися між собою орнаментом, тканиною, технікою виконання та гамою кольорів.
Вітаючи учнів району з досягненнями, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук підкреслив, що Сарненщина багата талантами. Він подякував обдарованим учням за цілеспрямованість та жагу до знань, а учителям – за титанічну й самовіддану працю. Було нагороджено 120 учнів у 6 номінаціях: «Гордість Сарненщини», «Майбутній науковець», «Юний дослідник», «Юні натуралісти», «Юні інтелектуали», «Дивосвіт творчості».
Гарний настрій усім присутнім дарували призер обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ», учениця НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Анна Рибак,призер обласного конкурсу української пісні «Юна зірка», вихованка КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» Вакуліна Карина, призер Всеукраїнських фестивалів «Пісні над Бугом» та «Смарагдові витоки», вихованець фольклорно-етнографічної студії «Веретено» КЗ «Степанський Будинок дітей та молоді»Гомонець Олександр,призерка Всеукраїнського фестивалю «Пісні над Бугом»,вихованка фольклорно-етнографічної студії «Веретено» КЗ «Степанський Будинок дітей та молоді»Лазарчук Софія,колектив екологічної просвіти«Еко-лідер» Сарненського районного ліцею «Лідер», володар Гран-Прі обласного конкурсу «Земля – наш спільний дім», хореографічна зразкова студія «Вояж» КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді», хореографічний зразковий колектив «Журавка» міського клубу «Залізничник».
Під час районного святау фойє закладу діяла виставка виробів вихованців КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді».