Також дивіться новини на facebook.com

В райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради

     11 червня в райдержадміністрації відбулося засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці.                           
     В ході засідання розглядалися питання про виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», питання щодо сімей, в яких вчинено насильство в сім’ї та проходження особами, які вчинили насильство в сім’ї корекційної програми. Зокрема, учасники засідання обговорили пропозиції до плану заходів з проведення в районі інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається щорічно 30 липня.
    За результатами засідання координаційної ради заступником голови надані відповідні протокольні доручення.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування