Також дивіться новини на facebook.com

№ 214 від 23 травня 2018 року "Про план заходів на 2018 рік з реалізації в Сарненському районі Стратегії подолання бідності"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
23 травня 2018 року                                                                               № 214
 
Про план заходів на 2018 рік
з реалізації в Сарненському районі
Стратегії подолання бідності
 

На   виконання    розпорядження  Кабінету    Міністрів    України    від    14 лютого  2018 року № 99–р «Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії подолання бідності», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 квітня 2018 року № 256 «Про план заходів на 2018 рік з реалізації у Рівненській області Стратегії подолання бідності»:

1. Затвердити план заходів на 2018 рік з реалізації у Сарненському районі Стратегії подолання бідності (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад, іншим виконавцям плану заходів, забезпечити повне і своєчасне їх виконання;

-   інформацію про хід виконання плану заходів надавати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щокварталу, не пізніше 25 числа останнього місяця кварталу.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації не пізніше 05 числа місяця, наступного за звітним кварталом, інформацію про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 24 квітня 2018 року № 256 «Про план заходів на 2018 рік з реалізації у Рівненській області Стратегії подолання бідності» надавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

 
 
 

 Голова  адміністрації                                                                                 Я. Яковчук