Також дивіться новини на facebook.com

Інформація щодо забезпечення підготовки теплових господарств до опалювального періоду 2018-2019 року

  З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2018-2019 років, попередженню відмов енергопостачання, Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Рівненській області пропонує керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової та електричної енергії (лікувальні та навчальні заклади, а також у власності яких є ПС 35-110 (150) кВ) виконати наступні заходи:

-       своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;
-       провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

-       привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

-       виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньо будинкових систем теплопостачання;

-       перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

-       перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління внутрішньо будинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

-       перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об’єктів та під’їздів житлових будинків.

Крім того, інспекція Держенергонагляду рекомендує:
·     провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

·     комплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

·     переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110 (150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

На кожному підприємстві, в установі та організації, виходячи з місцевих умов, повинні бути розроблені та введені в дію конкретні організаційні та технічні заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, які в обов’язковому порядку повинні включати наведені вище заходи з конкретизацією обладнання, термінів виконання та осіб, відповідальних за виконання.

Заходи та копія розпорядчого документу, яким ці заходи вводяться в дію підприємства, установи та організації повинні надати інспекціям Держенергонагляду у області до 15 серпня 2018 року.

За підсумками проведеної роботи на підприємстві, установі та організації створюється комісія, яка складає акт готовності енергетичного господарства до опалювального сезону.

Копія акту після затвердження надається інспекції Держенергонагляду в області до 01 жовтня поточного року.

Про всі випадки порушення енергопостачання, які виникли на підприємстві, установі та організації повідомляти інспекцію Держенергонагляду у області.

З переліком Заходів по підготовці теплових господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання для забезпечення їх надійної (безаварійної) роботи в опалювальному сезоні 2018-2019 років модна ознайомитись за наступним посиланням: http://sarny-rda.gov.ua/node/128929

З приводу питань, які виникають в процесі підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, звертатися до Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Рівненській області, за адресою: м.Рівне, вул.Грушевського, 2а, е-mail: [email protected],       тел. (0362) 62-21-33, 62-21-74, 62-21-69.

 
Інформація з листа від 03.05.2018 №27-24-01
начальника Інспекції Держенергонагляду
в Рівненській області
Лєзнікова Ю.Д. 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування