Також дивіться новини на facebook.com

Сарненці та гості краю відсвяткували 133-тю річницю з Дня заснування рідного міста

     28 травня на центральній площі міста Сарни відбулися урочистості з нагоди відзначення 133-ї річниці Дня народження міста Сарни за участю голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука, заступника голови Рівненської облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко, голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука, Сарненського міського голови Світлани Усик, представників духовенства, гостей та жителів міста, представників ЗМІ.    
       Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав усіх присутніх на святі з Днем народження нашого рідного міста Сарни – 133-єю річницею з дня його заснування. «Нині місто Сарни розвивається, змінюється, стає комфортнішим для проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки вам, шановні жителі міста, вашій щирості, працелюбності, оптимізму та наполегливості», - зазначив у своєму виступі керівник району.
     
     Ярослав Володимирович висловив слова великої вдячності усім сарненцям за любов та вірність рідному місту та побажав усім жителям та гостям міста добра, здоров’я, родинного затишку.

     
     В рамках заходу представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, окремих жителів міста було нагороджено грамотами міської ради, обласної ради та подарунками. На завершення урочистостей відбувся святковий концерт артистів естради та фаєр-шоу.

     
     Також під час святкування Дня народження міста Сарни на центральній алеї міста відбулися виставка виробів ТОВ «Сарненський хлібозавод», ТМ «Скиба», виставка-продаж кулінарних виробів, товарів сувенірного спрямування,  працювали атракціони для дітей, катання на поні, тощо.


 
 
 
 

    Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування