2018.05 - Засідання практичних психологів Сарненського району з навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів

17 травня 2018 року в актовій залі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося восьме засідання(заключна сесія) практичних психологів Сарненського району з навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів з теми «Технології використання метафор та метафоричних асоціативних карт у практиці роботи психолога», яке провела тренер Прокопчук Наталія Василівна, методист кабінету-центру практичної психології і соціальної роботи РОІППО, практичний психолог, спеціаліст вищої категорії. Тема восьмого модуля «Терапія психосоматичних симптомів за допомогою метафоричних образів».
Підсумком плідної співпраці психологічної служби Сарненського району та РОІППО стало отримання сертифікатів про навчання та безцінний досвід,який кожен із учасників понесе у свій навчальний заклад.