Також дивіться новини на facebook.com

2018.05 - Засідання Школи молодого керівника ДНЗ

11 травня 2018 року на базі ДНЗ №1 «Дзвіночок» відбулося засідання Школи молодого керівника ДНЗ. Його мета: удосконалення та розвиток управлінських умінь у малодосвідчених керівників, обмін практичними ідеями, які апробовані та працюють у закладах дошкільної освіти, розвиток стратегічного, корпоративного, інноваційного мислення керівників ЗДО.
Під час засідання Корень В.А.,методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, ознайомила молодих керівників з принципами побудови річного плану роботи закладу, його структурою та змістом. Гриневич М.П., завідувач ДНЗ №4 м.Сарни,надала допомогу в оформленні документації щодо закінчення навчального року та підготовки до літнього оздоровчого періоду. Мисанець Н.М.,завідувач ДНЗ «Малятко» с. Люхча, ознайомила присутніх з порядком та структурою проведення щорічного звітування керівника ЗДО. Провела тест з молодими керівниками «Як ви проводите нараду?» та ознайомила з особливостями проведення ділових нарад в закладі дошкільної освіти Канська А.В., завідувач ДНЗ №1 м.Сарни. Презентувала методичні форми роботи з педагогічними працівниками в ДНЗ №1 «Дзвіночок» Птуха О.М.,вихователь-методист ДНЗ №1 м.Сарни.
Засіданнябулоцікавим та змістовним. Всійогоучасники почерпнули чималокорисноїінформації для використання в своїйроботі, отрималивідповіді на запитання. На завершенняучасникивисловилисвоїпобажаннящодороботинаступнихзасіданьШколи молодого керівника ДНЗ.