Також дивіться новини на facebook.com

Чисте довкілля – відповідальність кожного з нас!

     Потрапляючи на сміттєзвалища, відходи забруднюють навколишнє середовище – грунт, повітря, воду, – залишаючись там від декількох до сотень років, тому що природа невзмозі їх дуже швидко самостійно переробити. Наприклад: папір переробляється 2 – 3 роки; консервна банка – 120 – 150 років; звичайний поліетиленовий пакет – 200 років; пластикова пляшка – 500 років; скло – більше 1000 років. В першу чергу довкілля забруднює фільтрат – це отруйна рідина, яка проходить через усе звалище та несе із собою у підземні води забруднюючі речовини, які в свою чергу потрапляють до нас через колодязі, продукти рослинного і тваринного походження, тощо.

    З 01 січня 2018 року Україну зобов’язали сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

     Слід пам’ятати, що відповідальність за чистоту населеного пункту несе кожен громадянин. Якщо всі ми не стоятимемо осторонь проблеми чистоти довкілля, прикладемо власні зусилля для збереження навколишнього природного середовища – ми будемо мати «чисте повітря», а наші діти майбутнє.  

           

                  Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування