Також дивіться новини на facebook.com

2018.03 - Семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу

22 березня 2018 року на базі Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу з теми «Художньо-педагогічні технології у викладанні мистецьких дисциплін. Фасилітована бесіда». Дана тема є однією із складових впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, а також нових програм з мистецьких дисциплін.
Робота розпочалась з музичного привітання гостейта вручення кожному учаснику солодкого подаруночка у формі пташечки на згадкупровідвідування закладу.Зпобажаннямивсімплідноїпраціпід час проведеннясемінарудо вчителівзвернувся директоршколиВолодимир Титечко, який презентувавдосягненнята планиколективунавчального закладу, провівекскурсію до історико-етнографічного музею «Берегиня» та екскурсію навчальним закладом.
Семінар розпочався із теоретичної частини на якому Івашина О.В., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА ознайомила присутніх із планом роботи та налаштувала на плідну співпрацю в атмосфері творчості, Бакунець А.Ю., вчитель музичного мистецтва Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилася досвідом роботи з теми «Фасилітована дискусія як форма педагогічного спілкуванняу викладанні мистецьких дисциплін», Охріменко Т.Ю., голова МО, вчитель Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів розкрила про «Особливості реалізації галузі «Мистецтво» в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».
Упрактичномумодуліучасникисемінарувідвідали:
1. Інтегрований урок у 4 класі з елементами тренінгу «Дружба і мир поряд ідуть» - Артюшок Т.А., вчитель початкових класів Тинненськоїї ЗОШ І-ІІІ ступенів.
2. Інтегрований урок у 5 класі з використанням методу фасилітованої дискусії та ігрових технологій «Світ вокальної музики». Бакунець А.Ю., вчитель музичного мистецтва Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
3. Тренінг для вчителів - «Віртуальна подорож в Лувр» - Шмалюх Р.В., вчитель художньої культури Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Присутні педагоги відмітили вдалий вибір теми, насичену робочу програму проведеного заходу.
Учасники семінару висловлюють щиру вдячність дирекції школи та вчителям мистецьких дисциплін за високупідготовку та проведеннязмістовного тацікавогосемінару.