2018.03 - Семінар-практикум вчителів природознавства ЗЗСО району

14 березня 2018 року на базі Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів природознавства ЗЗСО району з теми «Як ефективно навчати змінювати та змінюватись». Учасники мали змогу відвідати урок природознавства у 5 класі, вчителя Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів Павлушко Тетяни Іванівни, який проведений з урахуванням вимог до сучасного уроку.
Цікавим став для педагогів тренінг «Формування навичок критичного мислення на уроках природознавства», який провела вчитель Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник районного методичного об’єднання вчителів біології, екології, основ здоров’я, природознавства Морозюк Оксана Євгеніївна.
Методист РМК Муляр Світлана Петрівна звернула увагу на необхідність використання сучасних підходів до уроку, використання технологій навчання, що стимулюють розвиток креативності учнів, створення комфортного середовища на уроці, в якому учень і вчитель спілкуються як особистості, цінуючи унікальність і своєрідність одне одного, на важливість співробітництва вчителя і учнів на різних етапах уроку.