Також дивіться новини на facebook.com

2018.03 - ІІ етап (очний) районного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»

  13 березня 2018 року відбувся ІІ етап (очний) районного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник».

За рішенням журі переможцями конкурсу стали:

 
Прізвище, ім’я учня
Клас
Навчальний заклад
Керівник
Кількість балів
(І етап)
Кількість балів
(ІІ етап)

Загальна кількість балів

Місце
 
Номінація «Я і природа»
1.
Полтаріна Ольга
4

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Заєць Софія Вікторівна
49,4
35,3
84,7
І
 
2.
Веремська Анна
5
Сарненська гімназія
Тітечко Світлана Євстафіївна
48,4
34
82,4
ІІ
 
3.
Кушнір Катерина
 
3
Яринівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Вовчик Людмила Андріївна
47,4
32,7
80,1
ІІ
 
4.
Жук Кристіна
3
Чудельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Жук Ірина Володимирівна
45,4
28,2
73,6
ІІІ
 
5.
Абрамчук Катерина
4

Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей

Тимощук Людмила Миколаївна
41
24
65
 
 
6.
Грушецька Дар’я
4
Сарненський НВК «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г.Шевченка

Свирид Інга Ігорівна
40,4
30,2
70,6
ІІІ
 
7.
Леончук Андрій
4
Зносицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Боротюк Алла Володимирівна
36,8
31,8
68,6
ІІІ
 
8.
Тимощук Ірина
4
Катеринівська загальноосвітня школа
І ступеня
Касьянюк Оксана Сергіївна
34,8
33,2
68
 
 
9.
Черногубова Мір’яна
3

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Кошкіна Людмила Петрівна, Дьякова Іванна Юріївна
26,2
30,3
56,5
 
 

Номінація «Рослини навколо нас»

1.
Власик Світлана
5
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Царук Наталія Миколаївна
41,25
44
85,25
І
 
2.
Кузьмич Софія
5
Немовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Колядко Сюзана Юріївна
40,5
39,8
80,3
ІІ
 
3.
Бабич Олексій
 
5
Яринівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Вовчик Людмила Андріївна
34,75
37,2
71,95
ІІІ
 
4.
Гамза Валерія
3
Цепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Леончик Надія Адамівна
34
41,2
75,2
ІІ
 
5.
Абрамчук Владислав
5

Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей

Трищук Оксана Володимирівна
28
32,8
60,8
ІІІ
 
6.
Симончук Анна
4
Орлівська загальноосвітня школа І ступеня
Гамза Людмила Анатоліївна
25,75
35,6
61,35
ІІІ
 
Номінація «Тваринний світ»
1.
Морозюк Дмитро
4
Сарненська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
Морозюк Оксана Євгеніївна
50
39,4
89,4
ІІ
 
2.
Козярчук Анастасія
5
Сарненська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
Морозюк Оксана Євгеніївна
50
35,6
85,6
ІІ
 
3.
Титечко Тарас
5
Сарненська гімназія
Кузьмич Оксана Василівна
50
41,6
91,6
І
 
4.
Христопалова Валерія
 
5
Сарненський НВК «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г.Шевченка

Турчик Світлана Миколаївна
29
38,2
67,2
ІІІ
 
5.
Радчук Назарій
5
Сарненська гімназія
Радчук Ольга Анатоліївна
26
44,2
70,2
ІІІ
 
6.
Подлєгаєв Марко
4

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Чиж Жанна Григорівна
25
41,6
66,6
ІІІ
 
7.
Сорока Юлія
4
Коростська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сорока Галина Іванівна
23
37,6
60,6
 
 
8.
Вовчик Валерія
4
Яринівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
 
 
Білотіл Ольга Дмитрівна
22
43,2
65,2
 
 
Номінація «Охорона здоров’я»
1.
Тутука Дарія
   5
Сарненська гімназія
Копищик Віта Вікентіївна
41,8
36,8
78,6
ІІ
 
2.
Шеремет Кирило
4
Орлівська загальноосвітня школа   І ступеня
Майданець Ольга Миколаївна
36,2
38
74,2
ІІ
 
3.
Белік Артур
 
   5

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Крат Антоніна Трохимівна
35,2
43,8
79
І
 
4.
Решетнік Дарина
4
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
 ім. Т.Г.Шевченка
Сказько Жанна Павлівна
32,6
26,4
59
ІІІ
 
5.
Семенюк Давид
5
Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Линь Юлія Петрівна
30,8
25,2
56
ІІІ
 
6.
Хомич Оксана
 
5
Ремчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Маркевич Ольга Вікторівна
28,8
27,4
46,2
 
 
7.
Лохвич Ольга
4
Сарненський НВК «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г.Шевченка

Свирид Інга Ігорівна
26,2
27,4
53,6
ІІІ
 
8.
Ничипорчук Тимур
4

Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням англійської мови

Мірко Галина Микитівна
24,7
25
49,7
 
 

Номінація «Народознавство, краєзнавство»

1.
Шабак Максим
 
4
Орлівська загальноосвітня школа   І ступеня
Олувко Оксана Василівна
47
42,5
89,5
І
 
2.
Клок Влада
 
6
Сарненська гімназія
Мацкова Лариса Петрівна
46
39,75
85,75
ІІ
 
3.
Петренко Ангеліна
6
Сарненська гімназія
Боровик Олена Іванівна
39,8
36
75,8
ІІ
 
4.
Наливайко Данило
 
5
Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Банацька Мирослава Андріївна
36,4
25,75
62,15
ІІІ
 
5.
Питель Анастасія
5
Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Питель Віта Володимирівна
26,8
29
55,8
 
 
6.
Кокора Михайло
 
5

Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Хрящевська Наталія Володимирівна
26,2
32,5
58,7
ІІІ
 
7.
Гордич Дарина
4
Ремчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Гуранець Ольга Мусіївна
25,6
31,5
57,1
 
 
8.
Тверда Анастасія
5

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Павлюк Оксана Василівна
25,6
33,5
59,1
ІІІ
 
 

Учасники конкурсу, які посіли І та ІІ місця, будуть представляти Сарненщину в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

Бажаємо юним дослідникам удачі та перемоги!!!