2018.03 - Конкурс знавців філософії та релігієзнавства

6 березня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, з метою популяризації філософських та релігійних знань серед учнівської молоді, виховання їх у дусі загальнолюдських демократичних цінностей, створення умов для реалізації та розвитку науково-дослідницьких, творчих здібностей школярів, відбувся конкурс знавців філософії та релігієзнавства.
Участь у конкурсі взяли учні із 9 закладів освіти Сарненського району (Сарненської гімназії, Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім.Т.Г.Шевченка, Сарненського районного ліцею «Лідер», Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів).
За підсумками журі найкращими були визнані роботи: Пархомчук Ірини, учениці Сарненської гімназії (вчитель Капранчук М.Ф.), Макаревич Ольги, учениці Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Захожа Н.О.), Богомолової Анастасії, учениці Сарненського районного ліцею «Лідер» (вчитель Шмигельська О.А.), Абрамовича Володимира, учня Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Рудюк Л.М.), Заєць Наталії, учениці Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Круглик-Іздепська К.О.).
Переможці представлять Сарненський район на обласному етапі турніру юних філософів та релігієзнавців.
Бажаємо гідного виступу та перемоги!