Також дивіться новини на facebook.com

В ліцеї «Лідер» відбувся тренінг по програмі «Демократична школа»

    13 березня в Сарненському районному ліцеї «Лідер»  відбулася чергова зустріч з тренерами Всеукраїнської програми "Демократична школа" Оксаною Салівончик та Андрієм Вишняком за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці.
     Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні. Програма фінансується МЗС Норвегії. Програма спрямована на поглиблення культури демократії й розвиток громадянських компетентностей через демократичні зміни у школі у відповідності до концепції Нової української школи та нового Закону "про освіту" України. Вона спрямована на підтримку демократизації та децентралізації середньої освіти в Україні, пропагування принципів Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства, прав людини та розбудову мережевих зв’язків між школами різних регіонів країни. 
    В рамках тренінгу учасники були поділені на чотири групи: адміністрація закладу, вчителі, учні, громадськість та намагалися здійснити експертну оцінку стану демократизації у навчальному закладі. Це в групах викликало жваве обговорення і дало можливість всім учасникам навчально-виховного процесу почути думку один-одного і обговорити основні шляхи демократизації освітньої установи.

 

 Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування