Також дивіться новини на facebook.com

Шановні жінки Сарненщини!

    Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем! За доброю традицією зі святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення та неповторність. З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. Поняття Батьківщина, Україна, Мати однаково дорогі для кожного з нас.
   Сьогодні ви  берете активну участь у всіх сферах суспільного життя нашого району. Серед вас є керівники підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени та поліцейські, діячі культури і службовці. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. Завдяки вашому таланту, працьовитості та енергії Сарненський район з кожним роком стає ще кращим.
   З нагоди Міжнародного жіночого дня  бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, щастя та достатку. Нехай у вашому домі панують спокій та добробут, а серця будуть зігріті теплом, любов’ю  та повагою рідних і близьких. Чарівних усмішок вам, вічної молодості і краси, мирного неба над головою. Зі святом!
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування