2018.03 - Засідання творчої групи практичних психологів

2 березня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулось засідання творчої групи практичних психологів з теми «Збереження психічного здоров’я дітей дошкільного віку та молодших школярів».
Засідання розпочала Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, яка ознайомила присутніх з проблемою збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу.
Комар М.В., керівник творчої групи, практичний психолог Коростської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, наголосила на актуальності проблеми формування психічного здоров’я дітей дошкільного віку та молодших школярів.
Учасники засідання обговорили використання різноманітних технологій та видів робіт на заняттях психолога з дітьми по збереженню психічного здоров’я та презентували робочі матеріали за темою.
Зокрема, Євгейчук Г.І., практичний психолог Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ознайомила присутніх із методикою проведення практичного заняття для учнів початкових класів з теми «Розвиток психічних процесів», а Рибачок В.А., практичний психолог Ремчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розвивального заняття з учнями 3 класу з теми «Подаруй радість навколишнім». Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів презентувала просвітницьке заняття для дітей 1-4 класів з теми «Королівство внутрішнього світу», а Сорока В.М., практичний психолог Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розвивальне заняття з учнями початкових класів з теми «Пізнавайко». Павлюк А.В., практичний психолог ДНЗ №6 «Казка» м. Сарни представила заняття з формування навчально-пізнавальної діяльності для дітей старшого дошкільного віку, а Мельник І.К., практичний психолог ДНЗ №8 «Веселка» м. Сарни, розвивальне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Я хочу вчитися у школі». Захарчук Т.М., практичний психолог ДНЗ №9 «Росинка» м.Сарни поділилася досвідом проведення корекційно-розвивальних занять з курсу «Цікава психологія для малюків».
Учасниками творчої групи були розроблені методичні рекомендації з профілактичної та корекційно-розвивальної роботи з метою збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу.