2018.03 - Засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи

В умовах реформування освіти значна роль приділяється вихованню особистості, яка має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності. Місія Нової української школи: допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини.
01 березня 2018 року на базі Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеніввідбулося засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи з теми «Можливості освітнього процесу у формуванні успіху як життєвого пріоритету особистості».
Методист відділу освіти, молоді та спорту Ткач О.М., ознайомила присутніх з основними акцентами виховного процесу в умовах Нової української школи: педагогікою партнерства, особистісно орієнтованою моделлю освіти, вихованню на загальнолюдських цінностях, виховним середовищемдовіри, дружелюбності й доброзичливості, взаємодопомоги і взаємної підтримки. Вона наголосила, щоНова українська школа має формувати ціннісні ставлення і судження, які будуть служити базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії з суспільством.
Про напрямки освітнього процесу у формуванні успіху як життєвого пріоритету особистості розповіла Панасюк Л.О., заступник директора з виховної роботи Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Вона презентувала дитячу творчість «Ми діти України».
Учасники засідання були запрошені на ток-шоу «Рецепти успіху», де успішні випускники школи ділилися з учнями своїми секретами досягнення життєвого успіху. Серед них був і новопризначений староста села ЗносичіНемовицької ОТГ.
Цікавим і пізнавальним для молодих заступників директорів з виховної роботи було заняття з елементами тренінгу «Шлях до успіху», яке провела практичний психолог Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Власюк Л.А.
На завершення засідання методист Ткач О.М. підвела підсумки роботи та надала методичні рекомендації.
Відділ освіти, молоді та спорту висловлює щиру вдячність директору школи Власюк М.С., заступнику директора з виховної роботи Панасюк Л.О. та всьому педагогічному колективу за організацію районного заходу.