2018.03 - Обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 21 по 23 лютого 2018 року проходив обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».
Сарненський район представляли:
 Пономаренко Надія Миколаївна, учитель української мови та літератури Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
 Валюшко Юлія Віталіївна, учитель фізики Сарненського районного ліцею «Лідер»;
 Титечко Василь Григорович, учитель фізичної культури Коростської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Успішно пройшла всі етапи конкурсу вчитель української мови та літератури Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Пономаренко Надія Миколаївна. Вона продемонструвала свою фахову майстерність і достойно представила освіту Сарненщини на обласному рівні.
Відділ освіти, молоді та спорту дякує всім педагогам і щиро бажає творчої наснаги, професійних успіхів та удачі у всіх починаннях.