Також дивіться новини на facebook.com

2018.02 - Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району

27лютого 2018 року на базі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району.
Під час наради були розглянуті питання щодо організації освітнього процесу в закладах освіти Сарненщини та доведено до відома присутніх лист МОН України №1/9-66 від 31.01.2018 «Про організованезавершення 2017-2018 навчального року та особливостіпроведення ДПА у закладах загальноїсередньоїосвіти».
Директори закладів освіти отримали інформацію про стан дитячого травматизму серед учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти та про стан цивільного захисту на об’єктахосвіти Сарненського району у 2017 році.
Присутні були також ознайомлені з результатами І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, ІІI етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 навчального року та ХV районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.
Повторно проінформовано директорів проособливості проведенняатестаціїпедагогічнихпрацівників у 2017-2018 навчальномуроці.
Під час наради значна увага акцентувалася на організаційних питаннях щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи.