2018.02 - Засідання Школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики

23 лютого 2018 року в приміщені Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання Школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики. Темою заходу було визначено створення умов для адаптації молодих спеціалістів у педагогічному колективі та їх професійного зростання, сприяння самопізнанню своїх особливостей професійної спрямованості, розкриття творчого потенціалу та компетентності.
В ході роботи з молодими педагогами Мельник Н.М., практичним психологом Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, проведено заняття з елементами тренінгу із теми «Становлення та розвиток компетентностей у професійній діяльності молодого педагога».
Слухачі Школи ознайомилися з навчально-технічною базою кабінетів фізики, інформатики, математики Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Педагоги стали учасниками круглого столу «Основи становлення педагогічної майстерності молодого вчителя» ( з досвіду роботи Копищик Н.В., вчителя фізики Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів).
На завершення, методист районного методичного кабінету Кушмирук О.С. опрацювала з присутніми основні терміни та розділи Закону України «Про освіту».
Молоді вчителі математики, фізики та інформатики району побажали педагогічному колективу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здійснення творчих задумів, цікавих ідеї.