2018.02 - Інструктивно-методична нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

22 лютого 2018 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації відбулася чергова інструктивно-методична нарада з керівниками закладів дошкільної освіти.
На нараді керівників ДНЗ розглядались питання стану функціонування закладів дошкільної освіти району в 2017 році та стан роботи щодо звернень громадян.
Розглянута інформація про запобігання усім видам дитячого травматизму та обліку нещасних випадків з вихованцями закладів дошкільної освіти.
Ознайомлено присутніх із підсумками проведення XV конкурсу – ярмарку педагогічної творчості та підсумками проведення І етапу Всеукраїнського огляду –конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах освіти України в номінації «Кращі дошкільні заклади».