2018.02 - Творчий звіт педагогічних працівників закладів дошкільної освіти району

Вихователь!... З ким можна порівняти його? Ця професія поєднує в собі так багато: таланти лагідної матусі і дослідника світу, актора і художника, поета і майстра на всі руки. Скільки добрих слів сказано про нього, скільком малюкам він віддав часточку свого серця.
20 лютого 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» під керівництвом методиста Сарненського методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Корень В.А. відбувся творчий звіт педагогічних працівників закладів дошкільної освіти району. Мета заходу - презентація педагогічного досвіду педагогів-дошкільників, їх творчих досягнень в освітньому процесі та методичній діяльності. Участь у ньому взяли педагоги, що атестуються у поточному навчальному році на підтвердження чи присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», звання «Вихователь-методист». На творчому звіті були присутні члени атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту, керівники дошкільних навчальних закладів району, педагоги ДНЗ, студенти Сарненського педагогічного коледжу.
Маленькі дошкільнята ДНЗ №4 «Сонечко» м. Сарни привітали учасників творчого звіту, а працівники дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» м. Сарни подарували танок.
9 педагогів із семи дошкільних навчальних закладів презентували свій досвід роботи з науково-методичної проблемної теми, поділилися своїми напрацюваннями, відзнаками за творчу, плідну працю:
- Олішевко Світлана Михайлівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Дзвіночок» м. Сарни;
- Сорокіна Тамара Миколаївна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 «Сонечко» м. Сарни;
- Москалик Людмила Іванівна, музичний керівник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 «Сонечко» м. Сарни;
- Симончук Інна Володимирівна, музичний керівник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 «Вербиченька» м. Сарни;
- Шолота Надія Миколаївна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 6 «Казка» м. Сарни;
- Шейда Лілія Ярославівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 9 «Росинка» м. Сарни;
- Долід Ірина Петрівна, вихователь дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Сонечко» с. Ремчиці;
- Боровик Наталія Святославівна, вихователь дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Марічка» с. Немовичі;
- Дулачик Оксана Іванівна, вихователь дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Марічка» с. Немовичі.
Всі присутні переглянули виставку авторських розробок навчально-методичних посібників для дітей дошкільного віку. На завершення заходу методист Сарненського РМК Корень В.А. побажала всім учасникам творчого звіту не зупинятися на досягнутому, бути відданими своїй справі і щоб всі педагогічні ініціативи увінчалися успіхом.
Фотозвіт за адресою: