2018.02 - Засідання Школи молодого керівника

Нещодавно на базі ДНЗ №5 «Вербиченька» м. Сарни відбулось засідання Школи молодого керівника. Засідання проводилося з метою підвищення теоретико-практичного рівня професійної майстерності новопризначених керівників ДНЗ з охорони праці та пожежної безпеки.
Новопризначені керівники знайомилися з нормативними документами з питань охорони праці та пожежної безпеки в закладі дошкільної освіти, вчилися вести основну документацію, планувати і проводити заходи з безпеки життєдіяльності дітей.
Сергій Шахно, головний інспектор Сарненського РС ГУДСНС України в Рівненській області ознайомив присутніх з вимогами щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах дошкільної освіти. На дотримання вимог з охорони праці в закладах дошкільної освіти звернули увагу запрошені: Драган Тамара Андріївна, інженер з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та Зіньковський Олег Вікторович, страховий експерт з охорони праці.
Методист Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Корень Валентина Адамівна довела до відома пристуніх порядок проведення розслідування нещасного випадку, що стався в закладі освіти.
Завідувач ДНЗ № 5 «Вербиченька» м. Сарни Христопалова Валентина Павлівна поділилася досвідом роботи щодо здійснення контролю з охорони праці та безпеки життєдіяльності дітей в ДНЗ та введення основної документації, а вихователь-методист Бартош Марія Євгеніївна розкрила питання щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.
Для молодих завідувачів закладів дошкільної освіти була організована виставка наочних посібників з питань пожежної безпеки. Також з ними було проведено тест з протипожежного мінімуму на тему: «Евакуація при пожежі».
Всі присутні переглянули в старшій групі №1 «Ромашка» квест «Юні пожежники».