2018.02 - Засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики

16 лютого 2018 року в приміщенні Сарненського районного ліцею «Лідер» було проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики.
В ході роботи методист Сарненського районного методичного кабінету Кушмирук О.С. ознайомила присутніх із результатами участі учнів шкіл району в ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, з інформаційних технологій у 2017-2018 н.р., проінформувала про результати участі вчителів інформатики у І турі ХV районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості в номінації «Інформатика» та повідомила про результати Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення «Бобер» у 2017-2018 н.р.
Для учасників засідання презентували свої роботи переможці районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості: вчитель інформатики Кам’яне-Случанської ЗОШ І-ІІ ступенів Сидорчук Р.П., вчитель інформатики Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпець І.В., вчителі інформатики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кичан М.О., Петрик Н.С.
Учителі інформатики Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Цицюра С.О. та Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Городний В.М. запропонували присутнім свої методичні доробки щодо розвитку логічного мислення на уроках інформатики.
На завершення Кушмирук О.С., методист Сарненського РМК, проаналізувала особливості нового Закону України «Про освіту» та презентувала новинки фахової літератури та освітніх ресурсів.
При підведенні підсумків учителі відзначили актуальність розглянутих питань та матеріалів, високий рівень підготовки та практичну значимість засідання районного методичного об’єднання.