Також дивіться новини на facebook.com

2018.02 - Семінар-практикум учителів трудового навчання (обслуговуюча праця)

12 лютого 2018 року на базі Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання (обслуговуюча праця) з теми «Формування предметної та ключових компетентностей на уроках та позакласних заходах з трудового навчання шляхом залучення учнів до проектної діяльності як провідного засобу розвитку і навчання».
Робота семінару-практикуму розпочалась із виступу директора Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боровик О.М., яка презентувала діяльність навчального закладу. Також учасники семінару-практикуму відвідали виставку учнівських робіт «Красу ми творимо руками».
Цікаво і змістовно, з виконанням різноманітних теоретичних і практичних завдань, був проведений урок у 9 класі «Виготовлення запланованого виробу для власних потреб «Екологічне дерево» (вчитель трудового навчання Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Царук Н.М.).
Вчителі району взяли активну участь у виготовленні квітів із мандаринових шкірок та яєчних лотків під час майстер-класу «Топіарій своїми руками», який провела Царук Н.М.
Насичено, емоційно і цікаво пройшов позакласний захід «Масляна» за участю учнів Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель трудового навчання Вознюк Н.М). Під час заходу всі присутні ознайомились з різними технологіями приготування млинців і скуштували їх на смак.
Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні семінару-практикуму директору Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боровик Оксані Миколаївні та педагогам закладу.

Фотозвіт за адресою:
https://postimg.org/gallery/g1dqj4a8/