2018.02 - Обласний тренінг «З Україною в серці»

З метою підвищення професійної компетентності педагогів щодо організації та змісту діяльності, направленої на становлення громадянина-патріота, формування національної ідентичності та толерантного ставлення підростаючої особистості до інших народів, культур і традицій 13 лютого 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації відбувся обласний тренінг «З Україною в серці». У ньому взяли участь 20 педагогів закладів освіти Рівненщини.
Тренери Мінакова Н.Г., методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти РОІППО, та Карповець О.В., вчитель Глиннівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ», ознайомили із сучасними технологіями виховання школярів.
В ході тренінгу були розкриті основні поняття, теоретичні та практичні аспекти організації виховної роботи з питань патріотичного виховання в умовах Нової української школи.