Також дивіться новини на facebook.com

Засідання Школи молодого психолога та соціального педагога

02.02.2018 на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання Школи молодого психолога та соціального педагога у формі «круглого столу» з теми «Психолого – педагогічні особливості учнів, які потребують підвищеної уваги».
В процесі роботи молоді фахівці ознайомилися з організацією та змістом роботи з учнями, які потребують підвищеної педагогічної уваги.
Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, окреслила основні аспекти концепції «Нова українська школа» та ознайомила з наказом «Про запобігання та протидію домашньому насиллю».
Комар М.В., практичний психолог Коростської загальноосвітньої школи I-III ступенів поділилася досвідом роботи з дітьми з підвищеною агресією та тривожністю та презентувала власний творчий портрет.
Сорока В.М., практичний психолог Кричильської загальноосвітньої школи I-III ступенів надала рекомендації по роботі з дітьми з підвищеною гіперактивністю та синдромом дефіциту уваги.
Власюк Л.А. практичний психолог Зносицької загальноосвітньої школи I-III ступенів розкрила поняття тимбілдінгу, історію його виникнення та презентувала практичні вправи.