Також дивіться новини на facebook.com

2018.02.08 - Науково-методичні заходи для вчителів англійської мови

6 лютого 2018 року в школах міста Сарни була проведена серія науково-методичних заходів для вчителів англійської мови.
Перша частина програми включала: практичні тренінги на базі Сарненського районного ліцею "Лідер" з теми «Системний підхід до планування збалансованих та змістовних уроків англійської мови, спрямованих на максимальне залучення учнів та забезпечення високого рівня продуктивних навичок»; Сарненської гімназії з теми «Ключові зміни оновлених Навчальних програм з іноземних мов (5-9 класи). Реалізація компетентнісного підходу у викладанні англійської мови: усвідомлене засвоєння матеріалу та діяльнісний підхід як засіб забезпечення високого рівня навченості учнів»; Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім.. Т.Г.Шевченка з теми «Системний підхід до планування збалансованих та змістовних уроків англійської мови, спрямованих на максимальне залучення учнів та забезпечення високого рівня продуктивних навичок», які провів Геннадій Білоус, методист Міжнародного освітньо методичного центру Dinternal Education, сертифікований екзаменатор Pearson Testo fEnglish (PTE), практикуючий викладач (кваліфікація CELTA).
Формат інтерактивних тренінгів включав ефективне запровадження компетентнісного підходу до навчання англійської мови у середній школі.
По закінченню роботи у закладах освіти був проведений районний семінар-практикум для вчителів англійської мови з теми «Успішне формування іншомовної аудитивної компетенції учнів старших класів під час підготовки до ЗНО - 2018 з англійської мови», який провели Ольга Кушмирук, методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, Вікторія Кукла, методист РОІППО, Геннадій Білоус, методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.
На семінарі-практикумі розглянуті питання: загальні стратегії виконання частини ЗНО з англійської мови «Аудіювання» у 2018 році; труднощі та особливості процесу аудіювання під час виконання екзаменаційних типів завдань; приклади тренувальних завдань та детальні практичні поради для роботи в класі в процесі підготовки учнів частини ЗНО «Аудіювання».
В процесі роботи учасники були залучені до розгляду сучасних методик комунікативного підходу до вивчення іноземних мов та ефективного планування уроків на базі сучасних автентичних навчально-методичних комплексів.
Учасники зазначених методичних заходів відмітили високий рівень проведення та окреслили орієнтири на плідну співпрацю у царині поширення міжнародних стандартів англійської мови.