Також дивіться новини на facebook.com

Відбувся публічний звіт голови Сарненської райдержадміністрації про роботу райдержадміністрації за 2017 рік

     У зв’язку зі вступом у дію в травні 2016 року нової редакції Закону України «Про державну службу», відповідно до статті 45 цього закону, керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

     Так, з метою інформування громадськості про результати діяльності районної державної адміністрації за підсумками минулого року, сьогодні, у   сесійній залі районної ради відбувся публічний звіт голови Сарненської районної державної адміністрації Ярослава Яковчука.

     Звіт відбувся за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, представників громадської ради при райдержадміністрації, громадськості та засобів масової інформації.

     На початку зібрання голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що у 2017 році Сарненська райдержадміністрація працювала над виконанням повноважень, передбачених Законом України «Про місцеві державні адміністрації»,  повноважень делегованих Сарненською районною радою,  завдань, які поставлені в указах Президента України, в постановах Уряду та розпорядженнях голови Рівненської облдержадміністрації. Всі структурні підрозділи адміністрації були зорієнтовані на виконання Програми економічного і соціального розвитку Сарненського району  2017 року.

     За рейтинговою оцінкою результатів діяльності райдержадміністрацій за показниками соціально – економічного розвитку за січень – листопад (останні дані) район зайняв 1 місце серед районів області та міст обласного значення.

     Крім того, керівник району, охарактеризував роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя у галузях освіти, медицини, культури.

     На завершення звіту, Ярослав Яковчук висловив слова вдячності всім, хто словом і ділом підтримував районну державну адміністрацію, і тим, хто відгукнувся на запропоновані ініціативи конкретними справами  по співпраці з волонтерським центром, який передавав допомогу на Схід, і по підтримці лікувальних закладів в заготівлі картоплі, і по проведенню загальнорайонних толок  з благоустрою населених пунктів та багатьох інших великих і малих справ нашого повсякденного життя.

     «В позитивних напрацюваннях минулого року є частина праці  і народного депутата України Євтушка Сергія Миколайовича, голови районної ради Серпенінова  Руслана Петровича, депутатів обласної та районної рад, з якими у нас була конструктивна співпраця в інтересах жителів Сарненщини. Переконаний, що  це допоможе всім нам досягти ще більш вагомих результатів у розвитку Сарненського району в 2018 році» - зазначив Ярослав Яковчук.

     Після закінчення доповіді та перегляду слайдів, усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови райдержадміністрації.

 

    Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування