2018.02 - Круглий стіл у Вирівський ЗОШ І-ІІІ ступенів

1 лютого 2018 року у Вирівський ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений круглий стіл з учнями, вчителями, батьками закладу щодо покращення результатів рівня навчальних досягнень учнів та підготовки до ДПА у формі ЗНО.
У роботі взяли участь завідувач Сарненського районного методичного кабінету Андрощук Л.О. та методист РМК Івашина О.В.
Адміністрація закладу освіти детально проаналізувала результати навчальних досягнень учнів 11- х класів за І семестр 2017-2018 навчального року. Педагоги закладу нагадали присутнім про основні особливості сертифікаційних робіт. Практичний психолог надала поради по психологічній підтримці дітей в період підготовки до ДПА у формі ЗНО їхніми батьками.
Методист РМК Івашина О.В. довела до відома присутніх процедуру реєстрації та проходження ЗНО, відповіла на запитання присутніх.
Завідувач РМК Андрощук Л.О. увагу звернула увагу на основні заходи щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та нагадала про відповідальність, в тому числі і батьків, за результати навчальних досягнень учнів.