2018.01 - Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти

23 січня 2018 року на базі ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 8 «Веселка» м. Сарни був проведений районний семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Розвиток конструктивних здібностей та креативності дітей дошкільного віку через різні види конструювання».
З психофізичними особливостями дошкільників, крізь призму конструктивної діяльності, ознайомила учасників семінару практичний психолог ДНЗ № 8 м. Сарни Ірина Мельник. Вихователь Кириленко Надія розкрила особливості дитячого конструювання та звернула увагу присутніх на види та способи навчання конструювання. Володько Катерина , вихователь ДНЗ № 8 м. Сарни презентувала парціальну програму освітньої роботи з формування конструктивної діяльності дошкільників (автори Ю.В. Рібцун, О.Г. Рібцун ).
Учасники семінару-практикуму переглянули інтегроване заняття в старшій групі з морально-етичного виховання та художнього конструювання (показ вихователя Шарпило І.В.) та заняття гуртка з дітьми середнього дошкільного віку «Паперова казка». Усі учасники семінару взяли активну участь у творчій майстерні вихователя «Чарівні перетворення паперу», де власноруч вчилися конструювати з паперу сердечко та залюбки переглянули виставку дитячих виробів з паперу. На завершення семінару методист Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Корень В.А. надала вихователям рекомендації щодо проведення занять з різних видів конструювання.