17.01.2018 - Методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти у формі «круглого столу»

12 січня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулось методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти у формі «круглого столу» на тему «Новітні психологічні технології у вихованні дітей», метою якого було поглибити та систематизувати знання практичних психологів та соціальних педагогів щодо психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку з родин учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб, а також ознайомити з основними напрямками використання новітніх психологічних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку.
Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, ознайомила присутніх із методиками вивчення загальних тенденцій розвитку та виховання дітей дошкільного віку з родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб (методики, опитувальники, спостереження) та надала методичні рекомендації щодо психолого-педагогічного супроводу таких дітей.
З арт-терапевтичними техніками в роботі з дітьми «групи ризику»ознайомила та презентувала практичні вправи Мельник І.К., практичний психолог ДНЗ №8 «Веселка».
ЗахарчукТ.М., практичний психолог ДНЗ №9 «Росинка» м.Сарни, продемонструвала використання методів пісочної терапії в закладі дошкільної освіти, а МеліщукІ.В., практичний психолог ДНЗ №1 «Дзвіночок» м. Сарни, презентувала власний творчий досвід роботи.
За підсумками роботи прийнято методичні рекомендації.