Також дивіться новини на facebook.com

№ 597 від 27 грудня 2017 року "Про розчищення трас в охоронній зоні ліній електропередачі в населених пунктах району"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

27 грудня 2017 року                                                                                  № 597

 

Про розчищення трас в охоронній зоні ліній електропередачі в населених пунктах району

 

Керуючись статтями 2, 13, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від           04 березня 1997 року № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 листопада 2017 року №702 «Про розчищення трас в охоронній зоні ліній електропередачі в населених пунктах області», з метою приведення трас ліній електропередачі до безпечного стану, зниження впливу несприятливих метеорологічних факторів на стабільність електропостачання та попередження травматизму населення:

1. Рекомендувати Сарненському РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго»:

1.1. організувати та провести роботи із розчищення трас і вирубування окремих дерев в охоронній зоні низьковольтних ліній у місцях загального користування та на присадибних ділянках індивідуального житлового сектору, де проходять лінії електропередачі;

1.2 розробляти щороку до 10 жовтня плани-графіки знеструмлення повітряних ліній електропередачі для подальшого розчищення трас в охоронній зоні низьковольтних ліній 0,4 кВ населених пунктів та погоджувати їх з виконавчими комітетами міської, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад;

1.3. доводити своєчасно через засоби масової інформації до населення графіки проведення робіт;

1.4. забезпечити шляхом знеструмлення повітряних ліній електропередачі можливість населенню проводити роботи із розчищення трас і вирубування окремих дерев в охоронній зоні низьковольтних ліній на присадибних ділянках індивідуального житлового сектору, де проходять лінії електропередачі, а також власникам територій на їхніх земельних ділянках, в тому числі виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування;

1.5. про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

2. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад та об’єднаним територіальним громадам залучати в установленому порядку населення для надання допомоги працівникам Сарненського РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго» при проведенні робіт в охоронній зоні низьковольтних ліній у місцях загального користування і на присадибних ділянках індивідуального житлового сектору, де проходять лінії електропередачі.

3. Покласти на Сарненський РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго» відповідальність за безпеку працюючих при проведенні робіт із розчищення трас.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад та об’єднаним територіальним громадам:

4.1. спільно з власниками земельних ділянок організовувати та здійснювати проведення робіт з належного утримання зелених насаджень згідно із Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та підпунктом 5.5 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року № 105, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 27 липня 2006 року за                № 880/12754.

4.2. провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо розчищення охоронних зон повітряних ліній електропередачі.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Назарця І.П.

 
 
 
 

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук