Також дивіться новини на facebook.com

Шановні жителі Сарненщини!

    Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, підводимо підсумки року що минув. Він був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Новий рік має стати часом реалізації реформ, надзвичайно важливих для подальшого розвитку України. Їхній  успіх буде залежати від нашої витримки, порозуміння, злагоди й довіри в суспільстві.
     Переконаний, що наступний рік стане для Сарненського району – роком досягнень, а для кожного сарненця – роком добробуту й стабільності. Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання Сарненщини та розвитку України. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі та Божого благословіння!
     З Новим роком, шановні Сарненчани! Зі світлим Різдвом Христовим!

                                                                                                           Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування