Також дивіться новини на facebook.com

Новорічний ранок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

     Сьогодні у  в Будинку дітей та молоді м. Сарни з нагоди Новорічних та Різдвяних свят відбувся новорічний  ранок   для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Для дітей було організовано програму заходів з танцями, хороводами, іграми, веселими змаганнями. Хорошого настрою та відчуття свята дарували діткам казкові герої. Всі хлопчики та дівчатка, які завітали на свято, отримали новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. 
  Присутня на заході заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця привітала дітей з наступаючими новорічними святами та побажала міцного здоров’я,  щастя, добра, злагоди, миру, Божої благодаті та веселого проведення часу.


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування