Також дивіться новини на facebook.com

Свято Миколая для особливих дітей

     Дитинство – це найщасливіша сторінка у житті кожної дитини. Адже, саме діти найбільше вірять в чудеса.

     18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, за ініціативи Сарненського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та КЗ «Підлітковий клуб «Юність» Сарненської міської ради було проведено свято для дітей з синдромом Дауна і дітей з сімей переселенців зі Сходу.

     Працівники КЗ «Підліткового клубу «Юність» подарували дітлахам безліч новорічних вітань та пісень, чудового настрою та казкової атмосфери. Особливих емоцій додали «сонячні» діти, зігравши в інсценівці «Ріпка».

     Під час свята усі присутні діти отримали подарунки від Святого Миколая та його помічників. Діти та дорослі разом кружляли у хороводах, веселились та раділи святковій атмосфері.

     На завершення свята організатори отримали слова подяки від батьків та побажали творити добрі справи для дітей й у майбутньому.  

 

 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування