14.12.2017 - Семінар директорів закладів позашкільної освіти

В умовах реформування системи освіти нового значення набуває позашкільна освіта, яка у чинному Законі України «Про освіту» представлена як «невід’ємна складова системи освіти». Її метою є розвиток здібностей дітей та молоді у сфері освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту, технічної та іншої творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності.

12 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» був проведений обласний семінар директорів закладів позашкільної освіти з теми «Формування креативної та інтелектуально розвиненої особистості - пріоритетний напрямок освітнього процесу позашкільного навчального закладу».

Радісно зустріли учасників семінару вихованці закладу під керівництвом культорганізатора Марчук Валентини Степанівни. Директор Мурза Лариса Степанівна презентувала освітню діяльність Степанського Будинку дітей та молоді.

З вітальним словом виступили Южаков Володимир Вікторович, директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Андрощук Лариса Олександрівна, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.

В теоретичній частині з реалізацією положень Закону України «Про освіту» в частині позашкільної освіти ознайомила головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації Ровкач Ангеліна Василівна.

Цікавими та пізнавальними для учасників семінару були заходи проведені Кричильською О. В. (шаховий турнір «Сеанс одночасної гри»), Мельник І. В. (інтегроване заняття-вікторина «Рідна Україна») та Крот В. О.(театралізоване дійство «Theturnip»). Велике задоволення отримали гості від занять Школи раннього розвитку дитини, які провели Бережна С. І., Багній Л. І.та Наконечна В.А.

Новою та змістовною формою роботи для директорів став хеппенінг, що включав: виготовлення картини в техніці «Філігрань» (Мурза Л.С., керівник гуртка «Природа і фантазія»), виготовлення ялинкової прикраси у техніці «Печворк» (Мурза О.П., керівник гуртка «Клаптикова геометрія»), виготовлення декоративної ялинки з кавових зерен (Гецько Т.П., керівник гуртка «Майстерня творчості»).

На завершення присутніх вітали вихованці фольклорно-етнографічної студії «Веретено» (керівник Гаврилюк С.А.).

Колектив відділу освіти, молоді та спорту, районний методичний кабінет висловлюють щиру вдячність директору КЗ «Степанський Будинок дітей та молоді» Мурзі Л.С. та колективу за змістовний, креативний та цікаво проведений захід.

Фотозвіт за адресою:

10 грудня – Всесвітній день  прав людини

11 грудня 2017 року практичні психологи району, з метою ознайомлення учнів з  цивільними і політичними правами особистості, провели Воркшоп до Всесвітнього Дня прав людини, що відзначався 10 грудня.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

12 грудня 2017 року на базі  Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Загальна кількість учасників – 11, з них учнів  10 класу – 3, 11 класу – 8.

Переможцями стали:

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Комар Ю.Н.

Ступницька Ярослава

Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Пінчук Т.Л.

Вітаємо переможців !!!