Також дивіться новини на facebook.com

07.12.2017 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

 

06 грудня 2017 року на базі  Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Загальна кількість учасників – 115, з них учнів  7 класу -  31, 8 класу – 29, 9 класу - 26, 10 класу – 14, 11 класу – 15. 

 
Переможцями стали:
Клас
Прізвище, ім’я учня
Навчальний заклад
Вчитель
Місце
7
Олач Інна
Клесівська
ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей
Кіщенко Л.В.
І
Полтаріна Анастасія
Сарненська
 ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Заєць С.В.
І
Полюхович Олександр
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Залуцький С.Р.
ІІ
Шевчук Інна
Чудельська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Жук І.В.
ІІ
Клевака Альона
Костянтинівська
ЗОШ І-ІІ ступенів
Коречко Л.Ю.
ІІ
Шерсюк Максим
Сарненський НВК «Школа-колегіум» 
ім. Т.Г.Шевченка
Мороченець Н.Г.
ІІ
Мельник Олег
Зносицька
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Шевня Л.В.
ІІ
Параниця Аліна
Тріскинська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Абрамчук І.В.
ІІІ
Лазарчук Артем
Опорний заклад «Степанська
ЗОШ І-ІІІ ступенів»
Мельник О.С.
ІІІ
Овейчик Андрій
Карпилівська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Цимбалюк В.Б.
ІІІ
Гордич Оксана
Ремчицька
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Белаш Л.М.
ІІІ
Рудика Олександр
Великовербченська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Кравчук Г.І.
ІІІ
Бакунець Софія
Тинненська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Ковальчук О.І.
ІІІ
Шерсюк Анна
Клесівська 
ЗОШ І-ІІ ступенів
Сульжик О.В.
ІІІ
Дойонко Вікторія
Маловербченська
ЗОШ І-ІІ ступенів
Бережний В.І.
ІІІ
8
 
8
Трищук Анна
Клесівська
ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей
Яковенко О.Г.
І
Зіненко Михайло
Тутовицька
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Савчик О.І.
ІІ
Бикова Вікторія
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
 ім. Т.Г.Шевченка
Мороченець Н.Г.
ІІ
Завгородній Марк
Сарненська гімназія
Курадовець  Н.Ф.
ІІІ
Павлушко Анастасія
Ясногірська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Шокот Т.В.
ІІІ
Савчук Вікторія
Яринівська
ЗОШ І-ІІ ступенів
Вовчик Л.А.
ІІІ
Абрамович Софія
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Залуцький С.Р.
ІІІ
Зданевич Вікторія
Кричильська
 ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. Л.Куліша-Зіньківа
Гоч Л.П.
ІІІ
9
Овейчик Володимир
Карпилівська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Цимбалюк В.Б.
І
Опалько Раїса
Кам’яне-Случанська
ЗОШ І-ІІ ступенів
Костюк О.І.
ІІ
Кушнір Катерина
Сарненська гімназія
Курадовець  Н.Ф.
ІІ
Савчик Юрій
Тутовицька
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Савчик О.І.
ІІ
Харечко Ольга
Кричильська
 ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. Л.Куліша-Зіньківа
Гоч Л.П.
ІІІ
Колдун Вікторія
Бутейківська
ЗОШ І-ІІ ступенів
Телетьон Л.О.
ІІІ
Хрящевська Валентина
Великовербченська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Давидюк Г.Р.
ІІІ
Новак Катерина
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Хращевська Л.С.
ІІІ
Тимошицька Анастасія
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Залуцький С.Р.
ІІІ
Сєріхова Катерина
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
 ім. Т.Г.Шевченка
Кисельова Л.Р.
ІІІ
Давидюк Максим
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
  ім. Т.Г.Шевченка
Кисельова Л.Р.
ІІІ
10
 
10
 
Гришкевич Максим
Сарненська гімназія
Курадовець  Н.Ф.
І
Кущ Катерина
Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей
Яковенко О.Г.
ІІ
Яцків Катерина
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
 ім. Т.Г.Шевченка
Мороченець Н.Г.
ІІІ
11
 
Кулініч Андрій
Сарненська гімназія
Курадовець  Н.Ф.
І
Шерсюк Сімона
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Хращевська Л.С.
ІІ
Вегера Тетяна
Тутовицька
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Савчик О.І.
ІІ
Лотоцька Ірина
Клесівська
ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей
Яковенко О.Г.
ІІІ
Канецька Анжела
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
 ім. Т.Г.Шевченка
Кисельова Л.Р.
ІІІ
Наливайко Інна
Великовербченська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
Давидюк Г.Р.
ІІІ
Скибан  Сніжана
Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Бойчук Л.О.
ІІІ
 
Вітаємо переможців !!!