Також дивіться новини на facebook.com

05.12.2017 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

 

24 листопада 2017 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Склад учасників наступний: 7 клас ‑ 34 учня, 8 клас – 32 учня, 9 клас ‑ 34 учня, 10 клас – 17 учнів, 11 клас – 20 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас
Прізвище, ім’я учня
Навчальний заклад
Вчитель
Кількість балів
Місце
7 клас
Полюхович Олександр
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ст.№2
Канецька Н.І
21,25
І
Петрик Анастасія
Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Власюк М.С.
18
ІІ
Никитюк Анастасія
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
Турик І.Р.
17
ІІ
Сергійчук Елла
Цепцевицька  ЗОШ І-ІІІ ст.
Стельмах О.Г.
16,75
ІІ
Петлюк Анна
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ст.№4
Івченко О.Є.
16,5
ІІ
Овейчик Андрій
Карпилівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Мартинюк С.М.
16
ІІ
Харечко Юлія
Кричильська ЗОШ І - ІІІ ст. ім.Леоніда Куліша-Зіньківа
Ковтун Н.В.
15
ІІ
Кондратюк Катерина
Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.
Стручерян В.Ф.
14,75
ІІІ
Гордич Оксана
Ремчицька
ЗОШ І-ІІІ ст.
Слободенюк Н.М.
14,75
ІІІ
Олач Інна
Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей
Опалько С.О.
14,25
ІІІ
Ярошенко Дмитро
Яринівська ЗОШ І-ІІ ст.
Колядко К.П.
13,5
ІІІ
Стельмах-Переходько Дарія
Сарненська гімназія
Стельмах-Переходько Л.В.
13,5
ІІІ
Білоцерковцева Валерія
Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів
Абрамчук Л.В.
13,25
ІІІ
Шевчук Інна
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вакуліна І.М.
13,25
ІІІ
Зелінський Артем
Полянська ЗОШ І-ІІ ст.
Питель В.В.
12,75
ІІІ
Корінець Анна
Карасинська ЗОШ І-ІІ ст.
Куришко Т.В.
12,75
ІІІ
Галяк Анна
Немовицька ЗОШ  І-ІІІ ст.
Мельник Н.Л.
12,75
ІІІ
Дем’янчик Богдана
Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст.
Петровчук Л.А.
12,75
ІІІ
8 клас
 
Мельник Софія
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Дибач Т.А.
17,9
І
Пилипенко Катерина
Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.»
Місюрина С.В.
16,9
ІІ
Примак Ольга
Сарненська гімназія
Дерпач І.М.
16,2
ІІ
Свиридон Сніжана
Любиковицька
ЗОШ І-ІІІ ст.
Мацкевич С.В.
16
ІІІ
Скорнякова Оксана
Ремчицька
ЗОШ І-ІІІ ст.
Жупило Н.М.
16
ІІІ
Величко Тетяна
Ясногірська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Бубкіна Т.М.
15,5
ІІІ
Мелещук Ангеліна
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст.
Гопонюк Л.А.
14,5
ІІІ
Гурик Неля
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ст.№4
Івченко О.Є.
14,5
ІІІ
Велькова Анна
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
Цицюра О.В.
14,4
ІІІ
9 клас
 
Костецька Світлана
Любиковицька
ЗОШ І-ІІІ ст.
Костецька Н.М.
14
І
Мартинюк Інна
Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Мартинюк С.Н.
12,75
ІІ
Легкобит Дарина
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вакуліна І.М.
12
ІІ
Момоток Ольга
Тутовицька 
ЗОШ І-ІІІ ст.
Рогова Ю.А.
11,5
ІІІ
Таргоній Ангеліна
Федорівська ЗОШ І-ІІ ст.
Яворська Ю.П.
11,5
ІІІ
Харечко Ольга

Кричильська ЗОШ І - ІІІ ст. ім.Леоніда Куліша-Зіньківа

Орешко І.І.
11,2
ІІІ
Прозапас Жанна
Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Прозапас К.В.
10,75
ІІІ
Хрящевська Валентина
Великовербченська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Хрящевська Н.М.
10,5
ІІІ
Галушко Анастасія
Сарненська гімназія
Магрело Л.П.
10,3
ІІІ
Федорович Дарина

Сарненський НВК «Школа-колегіум»

Патрикей Н.В.
10
ІІІ
10 клас
Дорожко Світлана
Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Вакулко Г.Є.
23,5
І
Бриж Анна
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ст.№4
Клевака Н.І.
22
ІІ
Богомолова Анастасія

Сарненський НВК «Школа-колегіум»

Аврамишина Т.М.
Стельмах Н.П.
 
21,8
ІІ
Рибачок Аліна
Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Мартинюк С.Н.
21,8
ІІ
Шевчук Андрій
Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Яковець Л.В.
18
ІІІ
Чиж Вікторія
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Любиш М.М.
20
ІІІ
Володько Катерина
Сарненська гімназія
Зозюк І.В.
19
ІІІ
Криницька Ольга
Сарненська
ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Аврамишина О.П.
18,8
ІІІ
11 клас
Скибан Сніжана
Любиковицька
ЗОШ І-ІІІ ст.
Мацкевич С.В.
27,3
І
Торчило Анна
Сарненська гімназія
Зозюк І.В.
22,6
ІІ
Корінець Дана
Тинненська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Малаш В.Р.
22,2
ІІ
Марковець Дарина

Сарненський НВК «Школа-колегіум»

Турик І.Р.
21
ІІ
Ковальчук Тетяна
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст.
Гопонюк Л.А.
20
ІІІ
Вакулко Дарія
Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Пархомчук О.М.
20
ІІІ
Олійник Валерія
Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст.
Шершень Л.К.
20
ІІІ
Марковець Альона
Сарненська ЗОШ І-ІІІст.№2
Шевчук Н.В.
19,2
ІІІ
 
Вегера Тетяна
Тутовицька ЗОШ І-ІІІст.
Гіль Л.М.
19,25
 
 
Власюк Олександра
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Дибач Т.А.
19
 
Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!