Також дивіться новини на facebook.com

29.11.2017 - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 

     28 листопада 2017 року на базі  Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Загальна кількість учасників – 92, з них учнів 8 класу – 28, 9 класу - 34, 10 класу – 19, 11 класу – 11.  Переможцями стали:

Клас
Прізвище, ім’я учня
Навчальний заклад
Вчитель
Місце
8
Міщеня Володимир
Сарненська гімназія
Шепель Т.С.
І
 
Кушнір Владислава
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
Никитюк В.В.
ІІ
 
Куліш Анастасія
Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів
Колдун Н.М.
ІІ
 
Трищук Анна
Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей
Трищук О.В.
ІІ
 
Мартинюк Ірина
Карпилівська ЗОШ
 І-ІІІ ступенів
Пісний О.В.
ІІІ
 
Лисюк Станіслав
Чудельська ЗОШ
 І-ІІІ ступенів
Онопрійчук А.Ф.
ІІІ
 
Лінива Катерина
Люхчанська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Мельник С.М.
ІІІ
 
Дем’янчук Владислав
Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Кравчук Г.І.
ІІІ
9
Янелло Лариса
Сарненська гімназія
Тітечко С.Є.
 
І
 
Овейчик Володимир
Карпилівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Пісний О.В.
ІІ
 
Мельник Ірина
Чудельська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Онопрійчук А.Ф.
ІІІ
 
Рубель Дмитро
Кузьміська ЗОШ
 І-ІІ ступенів
Андрійчук Н.В.
ІІІ
 
Колдун Вікторія
Бутейківська ЗОШ
І-ІІ ступенів
Давидюк Н.Ф.
ІІІ
 
Гамза Максим
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
Белеля Р.В.
ІІІ
 
Бриж Володимир
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Климчук В.П.
ІІІ
10
Лавор Максим
Сарненська гімназія
Шепель Т.С.
І
 
Худоба Ярослав
Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
Колдун О.В.
ІІ
 
Стахнюк Роман
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Климчук В.П.
ІІ
 
Ярмушко Тарас
Зносицька ЗОШ
 І-ІІІ ступенів
Вєтрова В.В.
ІІІ
 
Гольонко Володимир
Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Кравчук Г.І.
ІІІ
 
Турик Андрій
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
Никитюк В.В.
ІІІ
 
Пісна Валентина
Карпилівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Пісний О.В.
ІІІ
 
Шевчук Андрій
Немовицька ЗОШ
 І-ІІІ ступенів
Карпюк А.А.
ІІІ
11
Дзерун Олександра
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
Белеля Р.В.
І
 
Євгейчук Юлія
Сарненський НВК «Школа-колегіум»
Белеля Р.В.
ІІ
 
Лазарець Аделіна
Сарненська гімназія
Тітечко С.Є.
ІІ
 
Ярема Владислав
Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
Колдун О.В.
ІІІ
 
Мичка Зорян
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Климчук В.П.
ІІІ
 
Ковальчук Тетяна
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Онопрійчук А.Ф.
ІІІ
 
 
Вітаємо переможців !!!