Також дивіться новини на facebook.com

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

      Сьогодні в районному будинку культури відбулися  урочистості, приурочені Дню місцевого самоврядування за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик,  помічника народного депутата України Сергія Євтушка Олексія Лавора, представників органів місцевого самоврядування, громадськості.
     З вітальною промовою до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук: «Вітаючи  з Днем місцевого самоврядування,  бажаю, щоб це свято об'єднало всіх нас у спільному бажанні досягти кращого життя в наших громадах, додало нам сил і бажання робити добрі справи для розвитку всіх населених пунктів нашого району». Зокрема, керівник району підкреслив, що місцеві ради нашого району вже четвертий рік живуть і працюють в умовах реформування. За цей час, було суттєво оновлене законодавство, яке регулює роботу місцевого самоврядування і наше завдання використати його для розвитку і вдосконалення роботи місцевих рад на Сарненщині.
     В ході урочистостей було нагороджено переможців районної спартакіади, яка вже традиційно відбувається напередодні Дня місцевого самоврядування. Цього року в ній брали участь 5 команд, а саме: Сарненська районна державна адміністрація; депутати Сарненської районної ради та виконавчий апарат районної ради; депутати міської ради та виконавчий апарат міської ради; сільські, селищні голови, секретарі рад та посадові особи місцевого самоврядування сільських, селищних рад та новостворена команда Немовицької ОТГ. Переможців було відзначено кубками та грамотами.
   За вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування кращих працівників та ветеранів місцевих рад району було нагороджено спільними грамотами голів райдержадміністрації та  районної ради, подяками народного депутата України Сергія Євтушка. Після закінчення урочистої частини, всіх присутніх привітали концертом аматорські та художні колективи району.
 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування