Також дивіться новини на facebook.com

Шановні військовослужбовці Сарненщини!

      Від щирого серця вітаю вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.
     Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.
     Сила та міць українськoї держави – у єднoсті армії та нарoду. Висловлюю  вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  і  нашого світлого  майбутнього і  надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світу прo те, щo Україна у надійних руках. Бажаю всім військовослужбовцям Сарненщини  мужнoсті, сил, здoрoв’я і дoбра в рoдинах та мирного неба над головою.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування