Також дивіться новини на facebook.com

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

 17 листопада 2017 року на базі  Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Склад учасників наступний: 8 клас – 5 учнів, 9 клас - 8 учнів, 10 клас – 4 учнів, 11 клас – 4 клас. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас
Прізвище, ім’я учня
Навчальний заклад
Вчитель
Кількість балів
Місце
8
Аврамишин
Аліна
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Шмигельська О.А.
69
І
8
Вакуліна Анастасія
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Генько К.П.
50,5
ІІ
8
Росоха Ірина
Чабельська ЗОШ І-ІІ ступенів
Нетецька Т.М.
50
ІІІ
9
Панасюк Богдана
Сарненська гімназія
Кошелюк С.Я.
119
І
9
Тимошицька Анастасія
Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Лучечко І.В.
114
ІІ
9
Лотоцька Тетяна
Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів
Боротюк Р.І.
98
ІІІ
9
Росоха Юлія
Чабельська ЗОШ І-ІІ ступенів
Нетецька Т.М.
65
ІІІ
10
Бородавка Анна
Сарненська гімназія
Кошелюк С.Я.
114
І
10
Миронець Неля
Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Нетецька Н.М.
90
ІІ
10
Царук Віталій
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Генько К.П.
69
ІІІ
10
Аврамишин Оксана
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Шмигельська О.А.
72
ІІІ
11
Шевчук Юлія
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Шмигельська О.А.
110
І
11
Торчило Анна
Сарненська гімназія
Кошелюк С.Я.
104
ІІ
11
Тишкова Валентина
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Генько К.П.
50
ІІІ
 

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця)

 

22 листопада 2017 року на базі  Сарненської гімназії  та Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця). Склад учасників наступний: 9 клас ‑ 17 учнів, 11 клас – 14 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас
Прізвище, ім’я учня
Навчальний заклад
Кількість балів
Місце
9
Мельник Олександр
Сарненська гімназія
60
І
9
Хрящевський Віталій
Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів
55,5
ІІ
9
Климець Роман
Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка
53
ІІ
9
Никончук Ярослав
Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
50,5
ІІІ
9
Маслянчук Федір
Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
52,5
ІІІ
9
Овейчик Володимир
Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
52,5
ІІІ
9
Федорович Роман
Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст
51
ІІІ
9
Білоголовко Захар
Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
51
ІІІ
11
Куліш Вадим
Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів
42
І
11
Корінець Віталій
Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
41
ІІ
11
Боротюк Юрій
Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
41
ІІ
11
Сергійчук Андрій
Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
37
ІІІ
11
Єленець Ілля
Вирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
37
ІІІ

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

 

22 листопада 2017 року на базі  Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця). Склад учасників наступний: 9 клас – 25 учнів, 11 клас – 16 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас
Прізвище, ім’я учня
Навчальний заклад
Кількість балів
Місце
9
Міркевич Анастасія
Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка
27,7
І
9
Пітель Софія
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів
27
ІІ
9
Герасимчук Альона
Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
27,5
ІІ
9
Мельникова Ірина
Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
27
ІІ
9
Харечко Ольга
Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша-Зіньківа
27,25
ІІ
9
Калюх Наталія
Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
21,25
ІІІ
9
Копчик Валентина
Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
21,25
ІІІ
9
Гнатюк Мирослава
Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
24
ІІІ
9
Стельмах Леся
Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів
21,35
ІІІ
9
Шевчук Марина
Сарненська гімназія
24,5
ІІІ
11
Абрамчук Марія
Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів
52,5
І
11
Лоза Марина
Сарненська гімназія
44
ІІ
11
Хомич Марія
Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
48
ІІ
11
Мартинюк Владислава
Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
43,5
ІІІ
11
Самойлик Світлана
Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
423
ІІІ
11
Мельник Тетяна
Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів
42
ІІІ

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!