Також дивіться новини на facebook.com

У селі Цепцевичі невдовзі розпочнеться будівництво нового навчального закладу

     08 листопада в Цепцевицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука та голови районної ради Руслана Серпенінова з батьками учнів навчального закладу.

     Під час зустрічі батьки були проінформовані про те, що будівництво нового приміщення навчального закладу почнеться вже в цьому місяці. Запроектована будівля передбачена для навчання 820 дітей.

     З обласного бюджету на будівництво вже виділили 1 мільйон 100 тисяч гривень. Цьогоріч, зокрема, планують звести фундамент. У майбутньому це буде сучасний європейський заклад. Трьохповерхове приміщення складатиметься із 4-х корпусів для навчальних класів, майстерень, спортзалу та їдальні. Збудують також очисні споруди і котельню. Загалом вартість новобудови оцінюють у 81 мільйон гривень.

     Нагадаємо, село Цепцевичі – один з лідерів по народжуваності в Україні. З кожним роком кількість учнів тут збільшується, так що нині навчаються у три зміни. Тож будівництво нового приміщення актуальне. 
    

 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування