Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині вшанували пам'ять воїна АТО Степана Криворученка

     Сьогодні в Сарненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 відбувся захід, присвячений пам’яті випускника закладу, загиблого воїна АТО, бійця батальйону спеціального призначення "Азов" Криворученка Степана Гавриловича (позивний "Уж"). Захід відбувся з нагоди Дня народження Степана Криворученка, адже йому в цей день виповнилося б 48 років.

     Вшанувати пам’ять Степана Криворученка прийшли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик, депутати міської ради, мама та близькі друзі загиблого воїна, військовослужбовці, громадськість, представники ЗМІ.

     Заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця у своєму виступі зазначила: «Насправді, коли наші Герої залишають нас, ми сумуємо, вшановуємо їх і плачемо. Але проходить певний час, ми спілкуємося між собою і розуміємо, що за лаштунками сліз має бути той героїзм, честь і гідність, які були притаманні нашим найкращим захисникам-українцям. Цей героїзм має бути пошанований саме таким чином, щоб героїчний шлях Степана Криворученка та інших українців був ославлений нашими посмішками, нашими нагадуваннями про позитивні моменти їх життя та очікуванням кращого майбуття для України».  

     Також до слова були запрошені мама Степана Криворученка  - Ніна Степанівна, міський голова Світлана Усик, перша вчителька Степана – Ольга Шевцова та побратим загиблого захисника з позивним «Краш», який поділився своїми спогадами про спільну боротьбу на сході нашої країни та про героїчний подвиг бійця, який загинув, закривши своїм тілом бойових побратимів.

     В рамках заходу відбулося покладання квітів до меморіальної дошки, яка встановлена в пам'ять про загиблого воїна АТО Степана Криворученка. Присутні вшанували пам’ять про Степана Криворученка хвилиною мовчання. 
Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування