Також дивіться новини на facebook.com

В районі відбулися урочистості до Дня захисника України

    Сьогодні в Сарненському районному будинку культури  відбулися святкові урочистості з нагоди Дня захисника України,  75-ї річниці створення Української повстанської армії  та Дня українського козацтва. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, ветерани АТО, військовослужбовці, волонтери, трудові колективи підприємств і установ, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
      З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук. Керівник району зазначив, що найцінніше, що є в нашому житті - це мир і спокій. Саме завдяки відвазі та мужності наших бійців у зоні проведення антитерористичної операції, ми на Сарненщині маємо мирне небо над головою.  Зокрема, Ярослав Володимирович підкреслив, що 14 жовтня  є символом непорушного зв`язку поколінь захисників нашої держави,  від славних козаків до відважних воїнів УПА, від хоробрих Героїв Небесної Сотні до нездоланних бійців АТО, проявом поваги Українського народу до їхніх подвигів та звитяг. На завершення очільник району подякував всім жителям Сарненщини, які захищають нашу країну на сході та всім хто бере активну участь у підтримці армії, а також привітав усіх присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.
      З теплими словами вдячності та привітаннями  до учасників заходу звернулися голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик. Хвилиною мовчання  було вшанувано пам’ять Героїв, які полягли у боях, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. В рамках заходу  за проявлену особисту мужність  під час виконання військового обов’язку  учасників АТО та військовослужбовців було нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови.
     Закінчилось дійство святковим концертом, який  з нагоди Дня захисника України, 75-ї річниці створення Української повстанської армії та Дня українського козацтва  всім присутнім подарували аматорські та творчі  колективи району.


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування