Також дивіться новини на facebook.com

Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

      Платниками Сарненщини за дев’ять місяців ц.р. до зведеного бюджету сплачено 278,3 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 64,6 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До державного бюджету надійшло 110,0 млн.грн. платежів, що більше на 29,6 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 168,3 млн.грн., що більше на 35,0 млн.грн. до рівня січня – вересня 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 172,2 млн.грн., що більше на 68,2 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
     «Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила начальник Cарненської ОДПІ Наталія Зашко.

                                                                               Сарненська ОДПІ

 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування