Також дивіться новини на facebook.com

Відбулася відправка юнаків Сарненщини на військову службу

      Сьогодні на території Сарненського районного військового комісаріату відбулася урочиста відправка 13 юнаків Сарненщини до лав Збройних Сил України. Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі, а також перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, Сарненський районний військовий комісар Олександр Федорук, військовий капелан отець Микола, представники засобів масової інформації.
    З напутніми словами  до майбутніх захисників звернувся голова призовної комісії Іван Назарець, який насамперед подякував батькам за виховання хоробрих синів, а призовникам побажав з честю виконувати військовий обов’язок, та повернутися здоровими і змужнілими до рідних домівок. Зокрема, Іван Петрович підкреслив, щоб знання які хлопці здобудуть на військовій службі, знадобилися їм тільки у мирний час. Військовий комісар Сарненського райвійськомату Олександр Федорук наголосив присутнім, що призов до армії – це не мобілізація. Хлопці не служитимуть в зоні АТО, а після проходження строкової служби стануть професійними військовими та повернуться до мирного життя.
      У ході проводів перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець вручив новобранцям пакунки із засобами особистої гігієни. Прочитав молитву та благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап життя військовий капелан отець Микола, окропивши хлопців свяченою водою та вручив іконки-обереги.
     
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування