Також дивіться новини на facebook.com

«Олімпійське літо» знову на Сарненщині

     Сьогодні працівники відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації завітали в санаторій «Горинь» смт Степань для проведення фізкультурно-оздоровчого заходу в рамках проекту «Олімпійське літо».
     Близько 70 дітей, які відпочивають та набираються сил в санаторії, з радістю взяли участь у проведенні заходу. Всі охочі мали можливість долучитися до участі у спортивній програмі.
     Змагання проходили з легкоатлетичних пробігів, різноманітних естафет та вікторини на олімпійську тематику, що дали можливість юним спортсменам виявити свою спритність, швидкість та вправність у боротьбі за вищі місця. Боротьба на дистанціях точилася завзята і безкомпромісна. Під гучні вигуки вболівальників спортсмени намагалися продемонструвати все, на що здатні.

     Підбадьорені юні олімпійці з явним задоволенням взялися до виконання спортивної програми. Звичайно, не всім цього разу поталанило відчути радість перемоги. Проте, всі долучилися до ідеї олімпійського руху та отримали заряд позитивних емоцій, адже головний девіз олімпійців: «Головне не перемога, а участь», таким чином пропагуючи здоровий спосіб життя.
     Переможцям та  призерам стартів «Олімпійського літа» дісталися грамоти та призи. Після завершення змагань діти взяли участь у вікторині, де кращим знавцям про олімпійські ігри було вручено сувеніри та атрибутику олімпійської тематики. А всім учасникам заходу нагородою стали піднесений настрій та заряд адреналіну від спортивної боротьби.
     Отож, надіємось, що в майбутньому саме серед цих юних дітей будуть олімпійські чемпіони!  

Віктор Михайлицький,
в. о. завідувача сектору молоді та спорту
відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
  


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування